Łatwy zwrot produktu
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Chwyt Kellys Kiddo w kolorze fioletowym zaprojektowano z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych rowerzystów co oznacza, że można go zamontować w większości kierownic w rowerach dziecięcych. Uchwyt można kupić w ośmiu kolorach: zielonym, niebieskim, czarnym, różowym, filetowym, białym, żółtym oraz czerwonym.
Chwyt Kiddo wykonano z wytrzymałej gumy dzięki niej dziecko może pewnie chwycić za kierownicę dodatkowo opływowy kształt zapewnia komfort użytkowania. Boczna blokada chroni dłoń dziecka przed osunięciem się z kierownicy co pomaga w utrzymaniu równowagi oraz zabezpiecza przedostanie się piasku czy drobnych kamieni do środka kierownicy.
Chwyt jest stosunkowo lekki jego waga to 57g, mierzy 95 mm a średnica wewnętrzna to 22 mm co sprawia, że montaż jest możliwy w znacznej większości kierownic. Instalacja jest intuicyjna i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń. Rozstaw uchwytu idealnie pasuje do dziecięcej rączki.
Specyfikacja: